Rama jep lajmin e shumëpritur: Ja cfare ndodh NESËR ne Shqiperi

Kreu i qeverise Edi Rama thotë se vaksinimi kundër koronavirusit do të nisë ditën e nesërme.

Mjekja shqiptare në Amerike që bëri vaksinën tregon gjendjen e saj: Deri tani asnjë...

Mjekja shqiptare në Amerike, Irida Molla, e cila beri vaksinën kundër koronavirusit, ka treguar në një lidhje “skype”...

Po pinin kafe, shqiptari dhe afrikani rrihen deri sa bëjnë njëri-tjetrin për spital, shkatërrojnë...

Një shqiptar dhe një afrikan janë bërë për spital mesditën e sotme, pasi u rrahën me njëri tjetrin....

A do mbyllemi në prag të fundvitit? Silva Bino sqaron si do veprohet: Qytetarët...

Pandemia e Covid-19 vijon të marrë jetë njerëzish çdo ditë në vend, dhe kjo prirje po shihet me...

Tërmet në Milano, ekspertja: Më i forti në 500 vitet e fundit

Një tërmet është regjistruar ditën e djeshme në Milano të Italisë, me magnitudë 3.9. Tërmeti i...

“Covid-i kur ohet me duhan”, mjekja flet pas deklaratës se bujshme: Më thanë mos...

Mjekja psikiatre Alma Hasalami bëri bujë pas deklaratës se Covidi nuk është virus, por myk dhe kalohet me...

Pas dates 1 tetor, kafen në lokale do ta pini jo vetëm në distancë,...

Pas 1 tetorit, kafen, drekën apo darkën mund ta merrni në ambientet e mbyllura të lokaleve. Komiteti teknik...

Kursi i kembimit/ Bie ndjeshëm Dollari, ja cfare ndodhi me Euron dhe monedhat e...

Diten e sotme monedha euro eshte rritur 0.2 pikë në raport me ditën e djeshme duke u blerë...

Toka nuk po gjen qetesi as mbremjen e sotme. Lekundet nje tjeter qytet..

Mbi 10 lekundje jane regjistruar gjate 24 oreve te fundit në vendin tonë. Sipas EMSC, termeti i fundit...

Lajmi i mrekullueshëm per vendin tone, ja ç’ka ndodhur sot me përballjen me koronavirusin

Një lajm shume i mirë ka ardhur sot nga kryeqyteti. Mësohet se 100 persona e kanë fituar be...

Don't Miss