“Ishte një fëmijë, jo grup ter rorist”/ Babai i 21-vjeçarit Aldi Rama: Është rritur...

Aldi Rama, i cili i mori jete efektivin e policisë Saimir Hoxha në Lezhë, ka ndërruar jetë ditën...

E fundit/ Nderron jete në spitalin e Traumës 21 vjecari Aldi Rama

Aldi Rama ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës disa orë pasi qëlloi veten në Lezhë. Ai qelloi...

Clima, Greta Thunberg në Milano për konferencën Youth4Climate: “Udhëheqësit pretendojnë të na dëgjojnë”

Youth4Climate, konferenca rinore mbi klimën e organizuar nga qeveria italiane si një ngjarje hyrëse në Pre-Cop26, takimi i...

“Aldi Rama e qëlloi dy herë”, gazetari zbulon detaje: Doli nga makina dhe e

Gazetari Elton Qyno thotë se efektivi i policisë Saimir Hoxha është qëlluar dy herë nga 21-vjeçari Aldi Rama.

“Unë nuk jam për kontroll”, gazetarja zbulon fjalët e fundit të Aldi Ramës para...

Gazetarja Anila Hoxha ka rrëfyer disa detaje nga ngjarja gjatë ditës së sotme në Lezhë.

Në burg që 18-vjeç/ Zbardhet e shkuara e 21 vjecarit Aldi Rama: Me prindër...

Aldi Rama është 21-vjeçari i cili qelloi ditën e sotme efektivin e policisë Saimir Hoxha pas një kontrolli...

Lajmi i fundit/ 21 vjecari Aldi Rama tenton ti jape fund jetës

Aldi Rama, 21-vjeçari i dyshuar se i mori jetën policin Saimir Hoxha në Lezhë ka tentuar ti jape...

Greqi, tërmet me magnitudë 6.1 / Njerezit dalin ne rruge, ka njerez te bllokuar...

Një tërmet me magnitudë 6.1 të shkallës Rihter u regjistrua në ishullin e Kretës, në një thellësi prej...

‘Ajo nderroi jete para meje nga mbidoza, vajta në park qelloja veten me thika...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, i ftuari Agroni rrëfeu se jeta e...

Ja ne cilen date akrepat do te kthehen nje ore prapa

Në natën 31 tetorit mes të shtunes dhe të dieles ora do të kthehet pas, duke na dhënë...

Me te vizituar