Faza 2, parashikohet një eksod i ri nga Milano në Jug: trenat, autobusët dhe...

Largimi nga Milano me trenat disa minuta pas njoftimit për bllokimin nga Giuseppe Conte është ende gjallë në...

Flet eksperti ne Itali: do të qëndroni në shtëpi për një kohë të gjatë,...

" Qendrimi do të jetë i gjatë dhe, edhe përballë rënies së rasteve të reja, ngadalësimi i...

UEFA merr vendimin: “S’ka futboll në prill dhe maj”

UEFA pas nje video konferencë me sekretarët e përgjithshëm të 55 shteteve pjestare ku është analizuar situata e...

Kryeministri Edi Rama: Po bejme gati lehtësimin e masave, ja kur hapen lokalet dhe...

Kryeministri Edi Rama në një komunikim live me qytetarët u shpreh se po bëhet gati një lehtësim i...

Itali/ Rekord i ri të shëruarish, bie ndjeshëm edhe numri i personave qe humben...

Italia publikoi bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i total...

Shqetësim i madh në Paris. Rrjeti i ujit rezulton i kontaminuar me koronavirus

Parisi është tronditur sot pasi bashkia e qytetit bëri një informim publik duke pohuar se janë gjetur gjurmë...

Shpresë e madhe nga Amerika për ilaçin kundër Koronavirusit, ka dhënë rezultat

Ndërsa shtohet numri i ersonve te prekur, një lloj shprese shihet tek përdorimi i ilaçeve ekzistuese për të...

Këngëtari i njohur s’i mban dot lotët: Jam 100% i bindur që kam qenë...

Kengetari Sam Smith tregon i përlotur se me shumë mundësi ai ka qenë i infektuar. Ai është 100%...

Televizioni amerikan nxjerr provat: Koronavirusi doli nga laboratori i Wuhanit, qëllimi i Kinës ishte..

Televizioni i njohur ne SHBA, Fox News në një artikull që e konsideron ekskluziv, shkruan se ka besim...

Nazime Visha e martuar në Bullgari, bëhet nënë e një vajze (VIDEO)

Nazime Visha para 7 vitesh, bë kryefajë e mediave dhe e opinionit publik. Kur kanë...

Don't Miss