Rrëqeth infermieria italiane: Maska m’u mbush me lot, ja për çfarë m’u lut 42...

Italia është vendi më i prekur nga koronavirusi në Europë. Numri i vdekjeve dhe infektimeve shtohet dita-ditës, e...

“Ata e dinë që po vdesin dhe..”, rrëfimet prekëse të mjekëve italianë: Telefonojme te...

“A e dini kush është gjëja më dramatike? Të shohësh pacientët që vdesin të vetmuar, t’i dëgjosh teksa...

‘Betejën e fitova, po kthehem në shtëpi por humba..’! Pasi shërua Erindi i jep...

Erind Cara është një djalë i ri nga Tiranë i cili fatmirësisht ia doli të mposhtë koronavirusin. Ai ka...

Flet eksperti ne Itali: do të qëndroni në shtëpi për një kohë të gjatë,...

" Qendrimi do të jetë i gjatë dhe, edhe përballë rënies së rasteve të reja, ngadalësimi i...

Televizioni amerikan nxjerr provat: Koronavirusi doli nga laboratori i Wuhanit, qëllimi i Kinës ishte..

Televizioni i njohur ne SHBA, Fox News në një artikull që e konsideron ekskluziv, shkruan se ka besim...

Nena 29 vjecare ja si ia del per t’i vene ne gjume keto dite

Ajlin Alfredaj eshte nje nene 29 vjecare me plot 7 femije. Ajo ishte e ftuar ne “Ftesë në...

Masat sollen sukses, ky është vendi i parë që ia doli te mposhti koronavirusin

Si shume shtete te tjera në botë, edhe Danimarka mori masa te menjëhershme kundër pandemisë globale duke bërë...

Dokumenti në Itali: Personat mbi 80 vjeç te prekur ose të sëmurë, nuk pranohen...

Të prekurit e koronavirusit në Itali që janë mbi moshën 80 vjeç nuk do të pranohen në kujdesin...

Lajmi i fundit/ 21 vjecari Aldi Rama tenton ti jape fund jetës

Aldi Rama, 21-vjeçari i dyshuar se i mori jetën policin Saimir Hoxha në Lezhë ka tentuar ti jape...

Nazime Visha e martuar në Bullgari, bëhet nënë e një vajze (VIDEO)

Nazime Visha para 7 vitesh, bë kryefajë e mediave dhe e opinionit publik. Kur kanë...

Me te vizituar