LATEST ARTICLES

“Ishte me shpejtësi, makina del nga rruga dhe..”, zbulohet aksidenti ku u përfshi Edi...

Në emisionin “Fol me mua”, Presidentja e Federatës së Motoçiklizmit Julinda Dhame tregoi një nga momentet e vështira...

Pasaportë vaksinimi për të udhëtuar? Ministrja: Dokumenti do të merret tek portali e-Albania

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tregoi se personat që do të vaksinohen kundër Covid-19, do të marrin një...

Gazetarja ia plas në fytyrë Ministres: Në spital shkoj me 5 mijë leksha e...

E ftuar në Opinion, gazetarja Jonida Shehu rrëfeu një eksperiencë të familjarëve të saj në spital.

Refuzuan te merrnin vaksinen e COVID-19, pushohen nga puna 7 infermierë

Punonin në strukturën që mundësonte shërbimin mjekësor në shtëpitë e të moshuarve në Dessau, një qytet lindor i...

“Dua të dhuroj 985.000 euro”, Kujdes! Mashtrimi qe po perhapet me shpejtesi ne vendin...

"Dua të dhuroj 985.000 euro. Emri im është zonjë Viviane. Unë nuk mund të jetoj gjatë në këtë...

Rama jep lajmin e shumëpritur: Ja cfare ndodh NESËR ne Shqiperi

Kreu i qeverise Edi Rama thotë se vaksinimi kundër koronavirusit do të nisë ditën e nesërme.

Mjekja shqiptare në Amerike që bëri vaksinën tregon gjendjen e saj: Deri tani asnjë...

Mjekja shqiptare në Amerike, Irida Molla, e cila beri vaksinën kundër koronavirusit, ka treguar në një lidhje “skype”...

Po pinin kafe, shqiptari dhe afrikani rrihen deri sa bëjnë njëri-tjetrin për spital, shkatërrojnë...

Një shqiptar dhe një afrikan janë bërë për spital mesditën e sotme, pasi u rrahën me njëri tjetrin....

A do mbyllemi në prag të fundvitit? Silva Bino sqaron si do veprohet: Qytetarët...

Pandemia e Covid-19 vijon të marrë jetë njerëzish çdo ditë në vend, dhe kjo prirje po shihet me...

Tërmet në Milano, ekspertja: Më i forti në 500 vitet e fundit

Një tërmet është regjistruar ditën e djeshme në Milano të Italisë, me magnitudë 3.9. Tërmeti i...