Prej 10 ditësh në koma, nderron jete i riu shqiptar në Itali

238
0

Ka ndërruar jetë një i ri shqiptar në Itali.

Sipas mediave italiane, i riu shqiptar, 29-vjeçar, ishte në koma që prej 11 qershorit, pasi u përfshi në një ak sident.

Stiliano Filipi po udhëtonte me motor në Dervio, kur u përplas me një furgon.

Ai u dërgua me helikopter në spitalin e Varese-s.

Mjekët i dhanë pak shpresa dhe fatkeqësisht i riu shqiptar ndërroi jetë sot.