Po pinin kafe, shqiptari dhe afrikani rrihen deri sa bëjnë njëri-tjetrin për spital, shkatërrojnë lokalin

608
0

Një shqiptar dhe një afrikan janë bërë për spital mesditën e sotme, pasi u rrahën me njëri tjetrin. Ngjarja ndodhi në Ravena.

Mediat italiane shkruajnë se dy burrat hynë në lokal dhe morën nga një çaj pastaj filluan të diskutojnë.

Por situata agravoi dhe dy burrat filluan të hedhin pjata dhe gotat kundër njëri tjetri, më pas u përplasën fizikisht me grushte dhe shkelma.

Të dy përfunduan në spital me p lagë të rënda nga gjuajtjet që i dhanë njëri tjetrit.