Plas Sherri në Shëngjin, kosovari rrihet në sy të gruas shtatzënë

845
0

Një shqiptar nga Kosova është përfshirë në një konflikt fizik në një hotel në Shëngjin. Mediat bëjnë me dije se ai është rrahur në prani të gruas së tij e cila ishte shtatzënë.

Te kontaktuar me hotelin ku ka ndodhur ngjarja, pronaret e hotelit kane deklaruar se në sherr janë përfshirë disa klientë pas një debati.

“Kishte ndodhur një debat ne mes klientëve dhe ka përfunduar me përleshje, askush nuk është rrahur nga kamerierët tanë’, ka deklaruar hoteli.