‘Nuk rikthehem as për Beatrixën’, Donaldi bën deklaratën e fortë

141
0

Donaldi, Beatrix dhe Einxhel janë në nominim dhe njëri prej tyre do të largohet nesër nga “Big Brother VIP”. Ekziston mundësia që ai/ajo që do të dalë, të ketë biletë rikthimi, por Donaldi ka bërë një deklaratë të fortë.

Gjatë me një bisede me Beatrixin, ai është shprehur se nëse largohet një herë, nuk do të rikthehet më pas. “Nëse dal, nuk kthehem më”, ka thënë ai.

“As për mua?”, e ka pyetur Beatrix dhe Donaldi i është përgjigjur prerë: Jo sepse nuk më do publiku këtu, me ty do e vazhdoj jashtë.