Nëna tërheq trupin e pajetë të Aldi Ramës, do të kujdeset edhe për ceremoninë mortore, ndersa babai..

584
0

Trupi i pajetë i Aldi Ramës është tërhequr nga morgu në Tiranë. 21-vjeçari i cili qelloi nënkomisarin Saimir Hoxha në Lezhë dhe më pas veten do të va rroset nesër në Durrës.

Për ceremoninë mortore do të kujdeset e ëma.

Nderkohe babai i Aldi Rames tregoi se do te nisej diten e sotme nga Greqia per te qene i pranishem per te percjelle djalin e tyre per ne vareza.

Valbona Kolgjini dhe Rufat Rama, prinderit e 21-vjeçarit, janë divorcuar prej disa vitesh, ndërsa Aldi Rama u rrit nga gjyshërit.

21-vjeçari ndërroi jetë ditën e djeshme në spitalin e Traumës duke mos i mbijetuar dot pla gëve të marra në kokë.