“Mos se është shtatzënë”. Prindërit e Sabrinës zbulojnë detaje tronditëse: E mora me të mira, Elton aman i thash merr…

530
0

Mamaja e 23-vjeçares, Sabrina Bengaj ka dalë sot para mediave dhe ka rrëfyer detaje shokuese mbi vrasjen e vajzës nga ish-bashkëshorti Elton Metaj.

“Dhe cdo natë kur ishte turn i dytë unë dilja sepse kisha frikë nga ai njeri i poshtër. Vajti ora 10:20, isha ulur te karrigia, nga frika që ka bërë terror në shtëpinë tonë, ishte hera e dytë që vinte në shtëpinë tonë me kallash, e prita vajzën, ishte me bukë në gojë, sa e pashë që do hapte derën e jashtme, se po prisja djalin, sa hapi derën thashë “mos ky do jetë Eltoni” me kallash.

E mora me të mirë, para 10 muajsh ishe në burg, i thashë merre armën dhe kthehu, “ku është ajo më tha”, vajza më thotë ” ca është”, doli me pjatë në dorë. Nusja i tha “mos e godit atë se është shtazënë”, aty po dilte vajza tjetër dhe ia bëra me dorë largohu, ajo i tha “hajde se s’ke punë me ata po me mua’ dhe sa kthehu kurrizin e goditi”, tha ajo.