LAJMI I FUNDIT/ Pushimet kthehen në tragj edi, humbin jeten dy persona në plazhin e Spillesë

282
0

Pushimet janë kthyer në tra gjedi për dy pushues, të cilët raportohet se janë mbytur ditën e sotme në plazhin e Spillesë në Kavajë.

Sipas informacioneve të para, mësohet se ata janë të moshës 65-70 vjeç.

Mësohet se këta persona, ende të paidentifikuar, që dyshohet se janë nga Maqedonia e Veriut, janë mbytur si pasojë e dallgëve të mëdha.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tyre.