Krushqit laçjanë tmerrojnë njerëzit, zbrazin karikatorin në mes të autostradës, por plumbat… (Video)

317
0

Një dasmë është bërë virale ditën e sotme dhe kjo falë reagimeve që kanë bërë krushqit. Pak më herët dolën disa pamje ku makina e krushqëve kishin bllokuar autostradën Thumanë-Milot, duke zbritur e dukë kërcyer në mes të rrugës, ndërsa tani një tjetër video po shqetëson njerëzit.

Një nga krushqit ka nxjerrë kallashnikovin nga dritarja e makinës në mes të autostradës në Laç dhe e ka zbaruar atë deri në fund, pa u shqetësuar se ku drejtoheshin plumbat.

Sakaq nuk ka pasur asnjë pikasje nga policia. Videon e gjeni me poshte