Kjo eshte bashkeshortja e Agron Llakajt, flet aktori: Ja ç’bëj pas sherrit..

281
0

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj foli gjate intervistimit nga të vegjëlit për bashkëshorten e tij Konstandina, martesën me të cilën e përshkroi si një fluturim. I pyetur nëse zihet me bashkëshorten, Agroni tha me të qeshur: “Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia”.

“Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca. E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje”, u shpreh aktori.