Jetonin ne emigracion, kjo eshte familja Gushi qe u shua diten e sotme ne autostraden ne Vlore

782
0

Report Tv ka siguruar foto të familjes nga Patosi e cila u shua ditën e sotme në autostradën Fier-Vlorë.

Eduart Gushi, 44 vjeç, Silvana Gushi 33 vjeç, si dhe dy vajzat e tyre Anastasia Gushi 14 vjeç, dhe Eva Gushi 9 vjeç.

Në një nga foto shihet babai i cili ka pozuar duke i dhuruar një trëndafil vajzës së tij 9-vjeçare. Ndërkohë që në një foto tjetër, shihen të dyja motrat.

Familja jetonte në emigracion në Greqi.