Gruaja e ‘Sulejmanit te Madherishem’ feston pervjetorin, ja sa vjece mbush aktorja e bukur dhe cfare surprize te madhe ka patur kete dite

387
0

Aktorja turke qe eshte shume e dashur edhe per publikun shqiptar, Berguzar Korel ka festuar ditëlindjen duke mbushur plot 38 vjeç, Në këtë ditë të veçantë per te nuk munguan urimet e shumta nga të afërmit, nga miqtë e fansat e saj të panumert.

Madje aktorja qe ne e njohim si Shehrazadja ka marre dhuraten me emocionuese nga fansat e saj dhe e ka zbuluar ne rrjetin e saj social. Ne postim ajo shkruan se fansat e saj kane hapur nje librari me emrin e saj dhe kjo per te ishte dhurata qe e emocionoi me shume.

Libraria mesohet te jete ne brendesi te nje shhkolle fillore dhe mban emrin Berguzar Korel. Bukuroshja turke i ka falenderuar fansat e saj me nje postim ku shprehej shume e lumtur per dhuraten e vecante.