Shpërthimi i bombolës në Velipojë shuan familjen Gjoka, pas 2 motrave dhe nënës, humb jetën edhe 12-vjeçari

229
0

Shpërthimi i bombolës në hotelin e familjes Gjoka në muajin Korrik ka shuar një familje të tërë.

Fatkeqësisht, pas dy motrave (19 dhe 15 vjeç) dhe nënës (40-vjeç) ka ndërruar jetë dhe djali i mitur i familjes, 12-vjeçari Enrik Gjoka.

Raportohet se ai ka humbur jetën sot në Itali, ku ndodhej në intubim prej disa javësh.