Donaldi i bën premtimin e veçantë Beatrixit, ja ç’do të ndodhë sapo të dalin nga BBV

131
0

Donald Veshaj është shumë i apasionuar pas tatuazheve dhe siç dihet, ai numëron disa të tillë në trupin e tij. Aktori ka ndërmend të bëjë dhe një tjetër, por e gjeni se çfarë?

Donaldi ka premtuar se do të gdhendë në trup emrin e të dashurës së tij, Beatrix Ramosaj. Teksa dyshja po bisedonin në oborr, Beatrix shprehu dëshirën se do donte që një tatuazhist të vinte në shtëpi, ndërsa Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen, ai do ta bëjë emrin e saj tatuazh sapo të dalin.

“Do ta bëj tatuazh emrin tënd dhe jashtë shpirti, sido që të jetë zemra ime”, u shpreh aktori.